Search Suggestions
      понеделник, 23.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          „Der Spiegel“ пита „корумпирания“ Борисов защо мълчи за убитото от ток момче

          8 април 2021 | 00:00 460

          Случаят с Людмил е само един от поредицата по време на управлението на ГЕРБ, белязано от корупция. Бойко Борисов обикаля провинцията със своя джип и с навити ръкави на ризата, но не казва нищо за Людмил. Така германското списание „Шпигел” коментира продължаващото мълчание на Борисов относно смъртта на 16-годишния Людмил, убит от ток в центъра на София.

          - Реклама -
            
            

          Момчето загуби живота си в столицата, докато преминава над шахта на оживен тротоар, но никой от корумпираното правителство на Борисов не пое отговорност. Всички институции си прехвърлят отговорността и, разбира се, виновни няма. „Шпигел” припомня, че случаят е предизвикал широко обществено възмущение, но шофьорът на джипа мълчи по този въпрос.

          Каратистът, известен в родината си като „бат Бойко”, неуморно обикаляше провинцията, шофирайки сам джипа си, с навити ръкави на ризата, пише германското издание. Инспектира села, строителни обекти и фирми, излъчвайки във Фейсбук. Но бившият кмет на София не казва нищо по случая с Людмил, посочва „Шпигел”. Материалът е озаглавен „Премиерът със златните кюлчета в нощното шкафче”.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          България и Бразилия укрепват културните връзки с нов меморандум между националните библиотеки

          Съвместни проекти, изложби и литературен обмен поставят основата на дългосрочно партньорство

          Проф. Веселин Вучков: Нямам амбиции да се връщам в политиката

          Бившият вътрешен министър потвърди, че е отказал министерски пост и разкритикува комуникацията на МВР по случая „Петрохан“

          Слави Ангелов: „Този случай няма аналог“ – въпросите около трагедията край „Петрохан“ остават

          Журналистът очерта хронологията на събитията и настоя за пълна прозрачност от страна на институциите
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions