Григор Димитров отстъпи на Камерън Нори и не успя да се класира на финал на Индиан Уелс

Британецът запази преднината си докрая на мача,

3 годиниСпортни 1 Ивана Иванова

Григор Димитров отстъпи на Камерън Нори с 2:6, 4:6 в полуфиналите на силния тенис турнир от сериите Мастърс 1000 в Индиан Уелс. Българинът ни успя да се класира на финала в турнира.

Мачът започна негативно за Григор, който на бърза ръка изостана от съперника с 0:4  и в крайна сметка отстъпи с 2:6.

Втората част стартира с дълъг гейм и нов пробив на сметката на британския играч. Той бе затвърден, въпреки че бившият номер 3 в света успя да изравни резултата от 40-0 в полза на Нори. Първата ни ракета имаше точка за пробив при 1-2, но не успя да я оползотвори.

Британецът запази преднината си докрая на мача, а с това и довърши нещата в своя полза в десетия гейм.