Search Suggestions
      петък, 06.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          ГОРЕЩО
          17:39 Първа реакция от Украйна на атентата срещу Алексеев: Един ден делото ще бъде доведено до край!16:52 Проф. Илин Савов пред Евроком: Грози ни вълна от шантаж със записи от лекарски кабинети и хотели (аудио)16:27 Досиетата „Епстийн“: Връзки с „Мосад“, какво значи „пица“, „хотдок“ и „сос“, и каква е българската следа на Робърт Максуел (видео)16:01 От последните минути: Завършиха преговорите между Иран и САЩ, ето за какво се разбраха15:35 Борисов: Трети месец правителството е в оставка, а на Радев беше приета за дни13:22 Първи подробности за атентата срещу генерал Алексеев, състоянието му е критично (ВИДЕО)11:09 Пускането на Брендо е в ход! Заместникът на отстранения шеф на затвора не спира процедурата10:59 Изскочи ДС връзка между собственика на хижа Петрохан и дарителите на убитите „рейнджъри“09:38 Милен Иванов за Петрохан: Нещо се е случило в тази къща и някой е предприел действия да неутрализира другите

          ИЗВЪНРЕДНО: Владимир Каролев е изчезнал в Пирин, тече акция по издирването му

          9 май 2021 | 00:00 80

          Владимир Каролев е изчезнал в Пирин планина, в района на хижа „Вихрен“. Издирва се от Планинската спасителна служба. В операцията се използва дрон, за да се улесни издирването му. Каролев в имвл живо включване от връх Тодорка днес. Все още не е ясно кой е подал сигнал за изчезването му. 

          - Реклама -
            
            

          Очаквайте подробности!

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Кирил Веселински: Борисов и Пеевски ограбиха българския народ със сметките за ток

          "Държавата не работи заради Бойко Борисов от 15 години, включително и към настоящия момент. Днес нямаше заседание в парламента, защото мафията скри своите матрьошки."

          Костадин Костадинов: Аз нямам сънародници в Турция, 90% от българските граждани също

          "Позицията на бившия президент за промените в ИК е държавна измяна. Ако бившият президент има сънародници в Турция, то аз нямам сънародници в Турция, 90% от българските граждани нямат сънародници в Турция."
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions