Search Suggestions
      неделя, 22.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Макрон: Спутник V“ и китайските ваксини трябва да бъдат включени в борбата с COVID-19

          15 февруари 2021 | 00:00 130

          Френският президент Еманюел Макрон посочи необходимостта от използване на руски и китайски ваксини за борба с пандемията от коронавируса. Той заяви това в интервю за вестник „Journal du Dimanche“.

          - Реклама -
            
            

          Според френския лидер препаратите, разработени от Русия и Китай, трябва да бъдат включени в програми за борба с коронавируса веднага след като бъдат сертифицирани от Световната здравна организация (СЗО). Макрон нарече пандемията от COVID-19 световна война.

          „Сега се борим с мутации на коронавирус, което е истинска надпревара с времето“, каза Макрон на 13 февруари.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Над 1500 политически затворници във Венецуела поискаха амнистия след натиск от САЩ

          Новият закон бе приет единодушно от Националната асамблея, но включва изключения за „насилствени действия“ срещу държавата

          След подробен анализ: Тръмп реши да вдигне митата за всички страни до 15 процента

          Новите мита "ще продължат нашата изключително успешна кампания „Да направим Америка отново велика“, която е по-величествена от всякога“.

          OpenAI не уведомява полицията за тревожните въпроси на убиеца от Канада към ChatGPT

          Според OpenAI не е имало„достоверна и непосредствена опасност от сериозни физически наранявания на други“.
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions