Search Suggestions
      четвъртък, 12.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Мая Манолова излезе на протест със стадо овце (СНИМКИ)

          5 август 2022 | 00:00 130

          Политическо движение „Изправи се БГ“ проведе протестна акция срещу цената на горивата и спекулата със стойността на суровината.

          - Реклама -
            
            

          Лидерът му Мая Манолова използва нестандартен начин, за да изрази недоволството на формацията.

          От „Изправи се БГ“ пристигнаха на бензиностанция „Лукойл“ между бул. „Константин Величков“ и бул. „Тодор Александров“ със стадо овце, изразявайки по този начин недоволството си към цената на горивата.

          „Управляващите взеха народа за стадо. Хората не разбират, че цените на бензина и дизела са завишени спекулативно. Управляващите решиха, че хората могат да бъдат баламосвани“, заяви лидерът на „Изправи се БГ“ Мая Манолова.

          „Тази измама с тези спекулативно високи цени, е разкрита. По левче се печели на всеки литър бензин и дизел. То се разпределя във фирмата, която преработва в рафинерията на „Лукойл Нефтохим“ руския петрол. След това същата фирма го продава на бензиностанциите“, подчерта тя.

           

           

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Прокуратурата възобнови разследването за фирмата, свързана с Румен Спецов

          СГП е възобновила досъдебното производство, свързано със случая, при който фирма на Румен Спецов е била прехвърлена на малоимотно лице с натрупани задължения.

          НА ЖИВО: Йотова говори, след като даде мандата на Гюров

          При връчването тя припомни, че той разполага със седем дни да представи кабинет
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions