Search Suggestions
      петък, 13.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Петков: ГЕРБ и “Възраждане“ гласуват заедно, Атанасова казваше на Костадинов как да гласува

          21 април 2024 | 00:00 2680

          В ефира на ,,Евроком“ в предаването ,,Евродикоф“ бившият премиер и съпредседател на ПП-ДБ разказа за конкретно гласуване в пленарна зала, дирижирано от Десислава Атанасова от ГЕРБ.

          - Реклама -
            
            

          „Имаше едно гласуване за обществени поръчки за лекарства в частните болници – те да минават през същите процедури като държавните, което е най-нормалното, защото харчат публичен ресурс. Изведнъж „Възраждане“ гласуват с нас и аз си викам: Как се случи това? Не го очаквах. В този момент Десислава Атанасова поглежда към Костадин Костадинов и казва: „Какво направи?!“. Той казва: „Обърках се. Прегласуване“. Прегласуваха. И гласуваха с ГЕРБ“.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Съдът спря новите правила и по-високите цени за паркиране в София

          Административният съд - София-град спря временно действието на част от промените в Наредбата за организация на движението на Столична община.

          Мъж уби сина си и рани тежко дъщеря си и майка си в София

          Столичната полиция задържа 45-годишен мъж за убийството на сина му и нанасянето на тежки телесни повреди на дъщеря му и майка му. Сигналът за инцидента на ул. „Гълъбец“ в кв. „Подуяне“ е подаден на спешния телефон

          Росен Желязков заминава за Мюнхенската конференция по сигурността

          В рамките на визитата си премиерът Желязков е планирал поредица от двустранни разговори.
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions