Search Suggestions
      No menu items!
      сряда, 04.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Русенското дерби се отложи

          28 август 2021 | 00:00 80

          Среща между „Дунав“ и „Локомотив“-Русе днес няма да има. Двата отбора трябваше да излязат един срещу друг на днешния 28 август от 18:00 ч. в мач от третия кръг на Североизточната Трета лига. Той се очакваше с голям интерес в Русе, тъй като щеше да е първият официален двубой между „Драконите“ и „железничарите“ след 20 г. прекъсване и първи в историята на съперничеството им на стадион „Дунав“.

          - Реклама -
            
            

          Тази сутрин обаче от Зоналния съвет на БФС – Варна са съобщили, че ръководството на „Локомотив“ е заявило, че изпитва трудности да събере достатъчно футболисти за русенското дерби „поради медицински и други причини“.

          Ръководството на „Дунав“ все пак изяви желание мачът да се играе при първа възможност и няма да претендира за служебна победа срещу градския си съперник.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Бойко Величков: Разхищението не е налице в нашия клуб

          Естествено, тотален приоритет за нас ще бъде и Купата на България, където искаме да стигнем до последния мач и да го спечелим

          Христо Янев забива твърд титуляр на пейката

          Слабата игра на Адриан Лапеня в последно време най-вероятно ще прати испанеца на пейката при рестарта на ЦСКА в Първа лига

          Сделка все пак ще има – Ботев (Пд) взима звездата на Спартак (Варна)

          Очаква се в следващите дни да бъде финализирана сделката за звездата на Спартак (Варна) Шанде.
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions