Роналдо и Игуаин донесоха успех на Юве

Торинци удариха Байер Леверкузен

4 годиниФутбол 4 Телевизия Евроком

Италианският хегемон Ювентус победи с 2:0 като гост Байер Леверкузен в мач от последния 6-ти кръг на груповата фаза в Шампионска лига.Кристиано Роналдо откри резултата в 75-ата минута, а в продължението Гонсало Игуаин също беше точен. Така петкратният носител на Златната топка вече има две попадения от началото на турнира. Дебютното отново беше срещу "аспирините" – при 3:0 в Торино.Първото полувреме на "Бай Арена" беше много интересно и двата отбора имаха чудесни положения да открият резултата. След почивката нямаше много интересни момент, гол на Кристиано беше отменен за засада, преди да се разпише.В крайното класиране "бианконерите" завършиха с 16 точки. Зад тях се нареди Атлетико Мадрид (10 т.), който надделя у дома над Локомотив Москва. Байер остана на 3-то място с 6 т., докато руснаците заема последната 4-та позиция с 3 т.