УЕЛС НАДИГРА ИЗРАЕЛ С  3:0

ГАРЕТ БЕЙЛ ВКАРА ДВА ГОЛА

9 годиниФутбол 1 Телевизия Евроком

Уелс постигна важна победа по пътя си към Евро 2016. Звездата на отбора Гарет Бейл вкара два гола при успеха с 3:0 в гостуването на Израел, което бе директен сблъсък за първата позиция. Уелсците обаче са с мач повече спрямо противника. А това ги изкачи на върха в група "Б" с 11 точки. Израел, който е изиграл 4 двубоя, е с 9 на втората позиция.
Бейл бе точен в 50-ата и в 77-ата минута. Аарън Рамзи пък се разписа секунди преди последния съдийски сигнал за край на първото полувреме. Домакините завършиха срещата и с човек по-малко. Минута преди и след първото попадение на Бейл централният защитник Ейтан Тиби си изкара жълти картони и бе изгонен от терена.