17 C
17.3 C

Десподов не помогна на ПАОК за нещо повече от нули срещу Панатинайкос

Петият кръг носи гостуване на ПАОК на Волос

ПАОК Солун и Панатинайкос завършиха при резултат 0:0 в голямото дерби от четвъртия кръг на гръцката Суперлига.

Капитанът на българския национален отбор Кирил Десподов влезе от резервната скамейка в 77-ата минута. Крилото взе мястото на Янис Константелиас, но не успя да помогне на „двуглавите орли“ за трите точки срещу ПАО.

Шампионът ПАОК остава непобеден след 4 кръга. Солунчани имат 10 точки – равен брой с лидера Олимпиакос и по-лоша голова разлика. Носителят на Купата Панатинайкос е с 5 пункта, като това е второ равенство за „детелините“ в тазгодишния шампионат.

В друг мач по същото време ОФИ Крит победи Арис Солун с 3:2. Българският вратар Даниел Наумов не бе в групата на новия си тим. ОФИ събра 7 точки след първите четири завъртания в първенството.

Петият кръг носи гостуване на ПАОК на Волос, както и визита на ОФИ на Левадиакос. Панатинайкос пък посреща Пансерайкос в на теория лесно домакинство.