Search Suggestions
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -
      ГОРЕЩО

      Проф. Вълчев: ЦИК бързо, експресно е назначила някакви хора

      18 март 2025 | 08:49 1330

      Трябва ли веднага да отидем на избори? Не знам дали това е най-добрата идея. Не мисля, че решението на КС по някакъв начин е нарушило политическия процес. Това коментира деканът на юридическия факултет в СУ проф. Даниел Вълчев пред БНТ.

      „Това сега какво казва? Казва, че всъщност ЦИК бързо, експресно е назначила някакви хора. Не случайно изисква изборният кодекс това да става дълго време с участието на партиите, за които ние не знаем как точно са действали в изборния ден“, обясни той.

      СВЪРЗАНИ НОВИНИ

      Пимпирев: Най-успешната ни антарктическа експедиция доказа, че България е морска нация

      34-тата българска антарктическа експедиция е най-добре организираната досега и включва редица нови инициативи, заяви пред журналисти на летище „Васил Левски“ в София ръководителят на мисията и на Българския антарктически институт проф. дн Христо Пимпирев.

      Обвиняемият по делото „Сияна“ Георги Александров остава в ареста

      Обвиняемият Георги Александров има множество нарушения на Закона за движението по пътищата

      НАП алармира за фалшиви имейли, обещаващи данъчни възстановявания

      НАП предупреждава за нова вълна от фалшиви имейли, които се представят като официални съобщения на институцията и подвеждат гражданите.
      Вашият коментар
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -
      Search Suggestions
          Search Suggestions