Search Suggestions
      неделя, 15.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          „Никога не си тръгвам, когато е трудно“: Деница Сачева реагира на слуховете за Делян Добрев

          Заместник-председателят на ГЕРБ-СДС публикува снимка с Бойко Борисов и лаконично послание

          15 февруари 2026 | 10:48 1971137

          Заместник-председателят на парламентарната група на ГЕРБ-СДС Деница Сачева коментира слуховете за напускането на Делян Добрев чрез пост във Фейсбук, като сподели снимка с лидера на партията Бойко Борисов. В краткото си послание тя написа: „Никога не си тръгвам, когато е трудно. Точно, когато е най-трудно търся фенер и карам направо.”

          Мнозина интерпретираха този коментар като завоалиран отговор на спекулациите около изненадващото напускане на Делян Добрев от партията. По неофициална информация на bTV, Добрев е взел решение да напусне ГЕРБ, което стана повод за редица спекулации относно бъдещето на партията.

          Добрев, който беше енергиен министър в първото правителство на Борисов и в момента е председател на Комисията по бюджет и финанси в действащото Народно събрание, още не е коментирал публично решението си. Въпреки това, той промени заглавната си снимка във Facebook, което доведе до нови спекулации за причините зад този ход.

          През последните дни обществото и политическите анализатори наблюдават с интерес ситуацията около ГЕРБ и възможните последствия от напускането на Добрев.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Атанас Атанасов: Трагедията край Петрохан не трябва да става част от политическа кампания

          Депутатът от БСП критикува ниското доверие към институциите и изтъква необходимостта от смяна на главния прокурор

          Били ли са проведени консултации с политическите сили за състава на служебния кабинет?

          Въпроси около напускането на Делян Добрев и бъдещето на служебния кабинет на Андрей Гюров

          Ивайло Мирчев: Какъв родител ще изпрати детето си за две седмици с шестима мъже в хижа?

          Депутатът от ПП-ДБ настоява за разкриване на пълната информация по случая и предупреждава за възможни други клетки в страната
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions