Search Suggestions
      вторник, 17.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Ангел Славчев: Възхитен съм от работата на нашата парламентарна група

          10 юли 2024 | 00:00 690

          „Възхитен съм от работата на нашата парламентарна група“, каза народният представител от ПП „Възраждане“ Ангел Славчев, който беше гост в предаването „Делници“ с водещ Николай Колев.
          Славчев разказа, че всеки пленарен ден депутатите от неговата формация влизат в сградата на бившия партиен дом в 7:30 или 8:00 часа и се събират в стаята си, за да обсъдят какво ще внасят за разглеждане в зала и изобщо какво е мнението им по точките в дневния ред.
          „Вече имаме внесени около 10 законопроекта, всяка седмица имаме между седем и дванадесет въпроса, които са към министри за парламентарен контрол. Изключително работеща група имаме и това беше признато дори от Бойко Борисов“, посочи депутатът.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Бащата на Валери Андреев подкрепя показанията му по случая „Калушев“ и разкрива данни за финансови трансфери към групата

          Разследването обхваща твърдения за финансови трансфери, манипулации и предполагаеми престъпления срещу непълнолетен, докато институциите продължават проверките по случая

          Петима задържани за палежа на дома на кмета на Бистрица

          Специализирана акция на полицията разкри използван мотоциклет и маршрут на извършителите, разследването е под надзора на Софийската районна прокуратура.

          Грандиозният концерт на „Сигнал“ на 14 февруари превърна празника в най-любовния ден на България

          Сцената оживя с най-големите хитове, белязали поколения българи, както и с произведения, прозвучали за първи път на живо
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions