Монтана и Арда се скъсаха да си вкарват

Головото шоу на стадион "Огоста" завърши 3:3

4 годиниФутбол 2 Симеон Кисьов

Новакът в еfbet Лига Монтана и Арда (Кърджали) изиграха зрелищен мач от първия кръг, завършвайки 3:3 на стадион "Огоста".

Гостите поведоха с 2:0 след две попадения за по-малко от две минути, като точни във вратата на Марин Орлинов бяха Милен Желев в 33-ата минута и Светослав Ковачев в 34-ата. При този резултат дойде почивката, а през втората част футболистите на Никола Спасов се развихриха и стигнаха до пълния обрат - 3:2. Домакините също като гостите успяха да отбележат два гола за две минути. В 48-ата Преслав Петров намали на 1:2, а секунди след това и Борислав Балджийски вкара - 2:2. В 82-ата Владимир Айтов направи 3:2.

В добавеното време на мача, когато домакините очакваха последния съдийски сигнал и спечелването на трите точки, се стигна до ново изравняване. Преслав Петров си вкара автогол за 3:3, а секунди след това Радослав Василев пропусна да донесе успеха на Арда, пращайки топката на сантиметри покрай дясната греда.