Реал (Мадрид) победи Малага с 3:2

"Кралете" спечелиха с 3:2 домакинството си на Малага

6 годиниФутбол 2 Телевизия Евроком

Реал (Мадрид) трябваше да се потруди доста, за да извоюва успеха над Малага. "Кралете" спечелиха с 3:2 домакинството си от 13-ия кръг на Примера дивисион и така се върнаха на победния път в шампионата.
Карим Бензема изведе тима на Зинедин Зидан напред в резултата в 9-ата минута, но малко по-късно Ролан изравни.
В 21-ата Каземиро вкара втори гол за Реал, като столичани запазиха преднината си до почивката.
След подновяването на играта Кастро реализира попадение и отново възстанови равенството.
Така се стигна до 76-ата минута, когато Реал получи правото да изпълни дузпа. Зад топката застана Роналдо, чийто първи удар бе отразен, но при добавката той прати топката в мрежата.
С този успех Реал събра актив от 27 точки на 3-ото място. Малага е 18-и с едва 7.