Search Suggestions
      четвъртък, 12.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          РАЗБИХА ПРЕСТЪПНА ГРУПИРОВКА В ПЛОВДИВ

          27 януари 2015 | 00:00 200

          Престъпна групировка беше заловена от пловдивската полиция, съобщи БНР. Бандата е извършвала тежки криминални деяния, свързани с палежи, опити за убийство и други насилствени методи за „изчистване на сметки“.
          Групировката е действала в Пловдивска област, а подробности по случая ще бъдат съобщени от главния секретар на МВР – Пловдив Светлозар Лазаров, окръжния прокурор Румен Попов и директора на Областна дирекция на МВР – Пламен Узунов.
          Задържани са четирима души от поръчковата банда, а на трима от тях са повдигнати обвинения за палежи на общо три автомобила, един от които на шефката на медицинския център на Атанас Червенков – Райфъла – Павлина Хараланова. За евентуален поръчител на престъплението се счита именно бизнесмена Червенков, който полицията обяви за общодържавно издирване.
          В процес на доизясняване е дали групировката, заловена в Пловдив, стои зад поръчковото убийство на Димитър Стоянов – Лудия, който беше застрелян на 14 януари пред дома си. Стоянов е майстор на бойните изкуства и е собственик на заложна къща в града. Преди дни главният секретар на МВР обяви, че има пълната информация по случая „Лудия“, но не обяви никакви подробности по темата.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Пожар в „Студентски град“ след авария в подземен трафопост, евакуирани са 40 души

          Огънят е възникнал в подземен паркинг заради повреда в трансформатори, временно е прекъснато електрозахранването в района

          Майка на младеж от групата в „Петрохан“: Никога не повярвах на твърденията за насилие

          София Андреева разказа в подкаста „Дневен ред“, че е финансирала проекта на Ивайло Калушев и нарече сина си „морален убиец“

          Антон Славчев подаде оставка от Комисията за отнемане на незаконно придобито имущество

          Решението идва дни след гласуваното закриване на Антикорупционната комисия и прехвърлянето на функциите ѝ към други институции
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions