7.8 C
15 C
16.8 C

Марица Пловдив записа нова загуба в Шампионската лига

Женският волейболен отбор на Марица (Пловдив) записа четвърта поредна загуба в груповата фаза на Шампионската лига след поражение от полските шампионки от Хемик (Полице).

„Жълто-сините“ волейболистки отстъпиха  с  резултат 2:3гейма (19:25, 25:18, 25:23, 11:15) в спортна зала „Колодрума“ в Пловдив в един доста драматичен и оспорван мач. Очакванията, естествено, след три поредни загуби бяха за престижна победа и игра за чест, но полякините оказаха сериозен натиск и не позволиха на нашите състезателки да вземат друго, освен точка  в срещата, която беше интересна и красива, за съжаление загуба.

От тук до края на груповата фаза остават още два мача на Марица съответно срещу руския Динамо (Казан) с Елица Василева в състава и срещу сръбския Визура.