Search Suggestions
      понеделник, 23.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          ГОРЕЩО
          17:40 ЕСКАЛАЦИЯ: Американски самолет кръжа 4 часа над Ормузкия проток и Иран (НА ЖИВО/КАРТА)17:07 Цицелков призова за оставки в ЦИК, „ако не може да се фокусира върху работата си“16:54 Министърът на отбраната: Летище София не се затваря за военни цели15:53 Дечев: Предложих смяна на главния секретар. Клисурски: Изборите ще струват 80 млн. евро. Адемов: Хранителните пакети за уязвимите ще ги дадем сега, а не след вота15:36 Дечев: Няма да уволнявам разследващи по „Петрохан“15:02 Асен Василев обяви нов протест: Радев да покаже с действия, че ще се бори!14:45 Гюров: Можем да пестим от администрация, но не можем от демокрация14:07 Bitcoin падна под 65 000 долара, през последните 24 часа крипто пазарът заличи 100 млрд. долара11:46 ЦИК пита ЕК за забраната на Стоил Цицелков чрез Външно министерство11:32 Човек на Радев: Кабинетът „Гюров“ тръгна с фалстарт, чистките в МВР не са решение

          Трифонов към Волгин: Ти си някакъв екстрасенс, който се опитва да ме вкарва в рамки

          8 май 2021 | 00:00 140

          Ти си някакъв екстрасенс, който се опитва да ме вкарва в рамки. Това коментира председателят на Има такъв народ Слави Трифонов пред БНР. Трифонов посочи, че партията е привърженик на плоския данък.

          - Реклама -
            
            

          „Аз съм израснал в град Плевен. Той е град на българо-руската дружба. Аз съм емоционално обвързан с това, но това е исторически погледнато. Моето разбиране е, че България е член на ЕС. От тази гледна точка, което е добре за ЕС и НАТО е добро за България“, добави той.

          Според него е важно България да е лоялен партньор на НАТО и ЕС, а не с единия крак държавата да е стъпила някъде.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Богдан Милчев: 500 000 автомобила са без реален преглед, а АПИ харчи милиарди без резултат

          Богдан Милчев с остра критика към АПИ и модела на „споделена безотговорност“.

          Боян Расате: Четирима български доброволци загинаха в Украйна, организираме протест пред президентството

          Утре пред президентството се организира протест в памет на жертвите от войната.

          Шефът на МВР: Главният секретар не си е плащал фишовете, помогнете за издирването на неговия заместник

          Висшето професионално ръководство изчезна, след като се появи новината за ужасяващото престъпление на хижа Пертохан
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions