17 C
17.3 C

Ланс и Лион не успяха да счупят нулите

„Жълто-червените“ остават непобедени с актив от два успеха и два хикса (8 точки)

Ланс и Лион направиха равен 0:0 в последния мач от кръга във френската Лига 1. „Жълто-червените“ остават непобедени с актив от два успеха и два хикса (8 точки). „Хлапетата“ са със само 4 пункта. Именно те обаче трябва да съжаляват повече, че не взеха пълния комплект от 3 точки.

Гол на Гифт Орбан в началото на мача бе отменен заради засада от ВАР. В средата на полувремето и опитният нападател Александър Лаказет можеше да открие, но пропусна.

Чак в края на първата част дойде първия шанс за домакините – удар на Дейвер Машадо. В началото на второто полувреме бе отменен още един гол на Гифт Орбан, а причината отново бе засада, сигнализирана пак от ВАР.

Добавеното време донесе най-чистото положение за Ланс. Хамзат Ожедиран обаче профука възможността да дари „жълто-червените“ с три пункта.