Search Suggestions
      четвъртък, 21.08.25
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Недялко Недялков: Г-н Ангелов беше причакан от униформени на улицата, за да му връчат акт заради сваленото украинско знаме

          Това каза журналистът Недялко Недялков, който беше гост в предаването „Делници“ с водещ Николай Колев.

          - Реклама -

          Недялков прочете издадения на Ангелов акт за свалянето на украинското знаме от сградата на Столична община. От прочетеното стана ясно, че актът е за извършване на монтажна и демонтажна дейност.

          Ангелов, който също гостува в студиото, изрази възмущението си от това, че Столична община тъне в корупция и вместо да се бори с нея, тя се занимава с това как един човек поставя националния флаг на сградата.

          Това каза журналистът Недялко Недялков, който беше гост в предаването „Делници“ с водещ Николай Колев.

          - Реклама -

          Недялков прочете издадения на Ангелов акт за свалянето на украинското знаме от сградата на Столична община. От прочетеното стана ясно, че актът е за извършване на монтажна и демонтажна дейност.

          Ангелов, който също гостува в студиото, изрази възмущението си от това, че Столична община тъне в корупция и вместо да се бори с нея, тя се занимава с това как един човек поставя националния флаг на сградата.

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          3000 нелегални вейпа откриха в София

          Митнически служители откриха в София близо 3000 нелегални електронни цигари за еднократна употреба тип "вейп". Общо те съдържат 42 000 мл. течност за пушене.

          Трагедията в Несебър: Пуснаха единия арестуван под гаранция от 5000 лева

          Окръжният съд в Бургас реши, че двама от тримата задържани за трагедията с 8-годишно дете в Несебър, остават под стража, а един е пуснат...

          НЯМА КРАЙ! И „Люлин“ пламна

          Голям пожар избухна в района на „Люлин 1“ в столицата. Сигналът е подаден в 16:05 ч., съобщиха от пожарната. На място незабавно са изпратени екипи...

          183 КОМЕНТАРА

          1. Е това си е мафия.
            Цялато управление .
            Нищо българско не им остана на на хората които трябва да управляват тази България.
            Да си подават оставки и да напускат дори държава -България.

          2. Не!Единствено Българския трибагреник трябва да се вее над Българските обществени сгради!!!

          3. БИ ТРЯБВАЛО СОФИЙСКА ОБЩИНА ДА ДАДЕ ОБЯСНЕНИЕ ЗАЩО СВАЛИ БЪЛГАРСКОТО ЗНАМЕ И СЛОЖИ УКРАЙНСКОТО????????ТОВА НЕ Е ЛИ ПРЕДАТЕЛСТВО И ИМА ЛИ ДРУГИ ТАКИВА ДЪРЖАВИ, КОЙТО ДА МАХАТ СОБСТВЕНОТО СИ ЗНАМЕ И ДА СЛАГАТ ЧУЖДО НАД БЪЛГАРСКА ОБЩИНА??????ТОВА Е СРАМ И ПОЗОР!!!

            • Elena Varguleva Гавра е да развяваш знаме на държава обявила ни за вражеска редом до Българския флаг!

          4. Откъде накъде, какво общо има столична община с УСРАЙНА, да не би бюджета да е от нея??? Само българското знаме може да се вее там

          5. Има ли значение какво знаме ще се вее , България е местност в Европа , населението случайно пребиваващи и в зависимост от партийната принадлежност кой каквото му хрумне ще си вее

          6. Не знам за вас, но на мен лично това с поставянето на българското знаме и свалянето на украинското на сградата на софийска община от Страхил Ангелов ми изглежда малко като кризисна пиар акция след вчерашното осиране на възрожденските евродепутати. И много ми намирисва, че всичко е съгласувано с властта. Как пък толкоз дълго време Страхилчо вися на вишката и демонтира украинския монтира българския флаг без веднага да довтаса полиция ? Представяте ли си нещо подобно да беше извършил Сидеров?, На мига щяха да дойдат пет патрулки, да го закопчаят и да го хвърлят в ареста ,нямаше да пише някакви обяснения а директно щяха да го закопчаят. И в кауша. А можеше изневиделица да се появи и поредният Камен Попов който да забие кроше в лицето му. Обаче на Ангелов такива неща няма как да му се случат след като играе заедно с Костадинов ,а Костадинов е пуделът на властта.

          7. Престъпление е да свалиш националното си знаме (да прочетат конституцията) и да поставиш вместо него украинското. Тук не е Украйна а Р. България! Но дали наистина е България щом свалят и заменят с чуждо националния символ? Питам кой е за акт?

          8. Който сложи чуждо знаме на държавна институция 10 години затвор. А полицаите- вън от полицията за нарушаване на Конституцията.

          9. Не разбира се
            Знамето е символа на една държа ва и то няма място на общината освен ако украйна вече не ни е превзела

          10. Абе русороби долни, ама защо в определени случаи развявате руски парцали, а сега ви пречи украинското?Много сте прости и долни, като всеки лизац на руски з@дници!

          11. България за Българите!На всякъде трябва да се вее Българският трикольор. Украйнското да си го веят в Украйна!

          12. Властта в България е съставена от племето НЕбългари! Как не разбрахте, че такива западни шпиони мразят България, мразят християнството, мразят дори българския патриарх, мразят българския ЛЕВ, мразят традиционното семейство от мъж и жена, мразят българския трибагреник?!
            ///

          13. Властта в България е съставена от племето НЕбългари! Как не разбрахте, че такива западни шпиони мразят България, мразят християнството, мразят дори българския патриарх, мразят българския ЛЕВ, мразят традиционното семейство от мъж и жена, мразят българския трибагреник?!
            ?????

          14. Властта в България е съставена от племето НЕбългари! Как не разбрахте, че такива западни шпиони мразят България, мразят християнството, мразят дори българския патриарх, мразят българския ЛЕВ, мразят традиционното семейство от мъж и жена, мразят българския трибагреник?!
            ?????

          15. Властта в България е съставена от племето НЕбългари! Как не разбрахте, че такива западни шпиони мразят България, мразят християнството, мразят дори българския патриарх, мразят българския ЛЕВ, мразят традиционното семейство от мъж и жена, мразят българския трибагреник?!
            ?????

          16. Властта в България е съставена от племето НЕбългари! Как не разбрахте, че такива западни шпиони мразят България, мразят християнството, мразят дори българския патриарх, мразят българския ЛЕВ, мразят традиционното семейство от мъж и жена, мразят българския трибагреник?!
            ?????

          17. Властта в България е съставена от племето НЕбългари! Как не разбрахте, че такива западни шпиони мразят България, мразят християнството, мразят дори българския патриарх, мразят българския ЛЕВ, мразят традиционното семейство от мъж и жена, мразят българския трибагреник?!
            ?????

          18. Властта в България е съставена от племето НЕбългари! Как не разбрахте, че такива западни шпиони мразят България, мразят християнството, мразят дори българския патриарх, мразят българския ЛЕВ, мразят традиционното семейство от мъж и жена, мразят българския трибагреник?!
            ?????

          19. Властта в България е съставена от племето НЕбългари! Как не разбрахте, че такива западни шпиони мразят България, мразят християнството, мразят дори българския патриарх, мразят българския ЛЕВ, мразят традиционното семейство от мъж и жена, мразят българския трибагреник?!
            ?????

          20. Властта в България е съставена от племето НЕбългари! Как не разбрахте, че такива западни шпиони мразят България, мразят християнството, мразят дори българския патриарх, мразят българския ЛЕВ, мразят традиционното семейство от мъж и жена, мразят българския трибагреник?!
            ?????

          21. Властта в България е съставена от племето НЕбългари! Как не разбрахте, че такива западни шпиони мразят България, мразят християнството, мразят дори българския патриарх, мразят българския ЛЕВ, мразят традиционното семейство от мъж и жена, мразят българския трибагреник?!
            ……..

          22. Властта в България е съставена от племето НЕбългари! Как не разбрахте, че такива западни шпиони мразят България, мразят християнството, мразят дори българския патриарх, мразят българския ЛЕВ, мразят традиционното семейство от мъж и жена, мразят българския трибагреник?!

          23. След извършените няколко терористични акта на наталия киЦелова – тя призова за масови бунтове и за масови безредици! Време е за народен съд!

          24. Само един наследник на Стефан Стамболов може да се справи с руските подлоги като Недялко и Ангелов!!!

          ОСТАВИ КОМЕНТАР

          Моля, въведете коментар!
          Моля, въведете името си тук

          - Реклама -
          ТОП ДНЕС
          ТОП 14 ДНИ

          Зареждане…

          Зареждане…

          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions