Search Suggestions
      понеделник, 16.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Даниел Лорер разкри ще оцелее ли правителството

          13 септември 2025 | 11:29 2068

          Правителството няма да падне, защото е на малцинството и се крепи на подкрепата на „Ново начало“. Това заяви депутатът от ПП–ДБ Даниел Лорер в предаването „Денят започва с Георги Любенов“ по БНТ.

          Той определи доклада на ЕК за върховенството на закона като основен мотив за вота на недоверие:

          Сред мотивите опозицията включва и избора на ръководител на ДАНС:

          По думите му същият подход се прилага и при НСИ, където законът се променя, за да бъде отстранен мандатен ръководител, неудобен за властта.

          Лорер прогнозира, че следващият вот на недоверие вероятно ще бъде за финансовата политика: „Правителството го очаква сериозен дефицит“.

          По повод побоя в Русе депутатът критикува действията на вътрешния министър:

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Кирил Добрев: Никога не бих отишъл в партията на Радев, аз имам своя партия

          Депутатът от БСП коментира вътрешнопартийните различия, политическите събития в страната и новата партия на Радев.

          Бившият председател на ДАНС Цветлин Йовчев разкрива как се вербуват агенти и сътрудници на контраразузнаването

          Йовчев обяснява методите на вербуване, изискванията към агентите и сложността при запазване на тяхната самоличност.

          Майката на загиналия Николай Златков призовава за независимо разследване по случая „Петрохан-Околчица“

          Ралица Асенова настоява за публично извинение и за защита на близките на жертвите, както и за по-голяма прозрачност по случая „Петрохан-Околчица“.
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions