Search Suggestions
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -

      КРИМИНАЛНО: Издирван влезе в зона „Шенген“ и опита да излети от летище София с фалшиви документи

      30 октомври 2024 | 17:31 1530

      Издирван мъж е направил опит да излети за Брюксел с фалшиви документи, но е бил хванат от гранични полицаи, предава 24 часа.

      - Реклама -
        
        

      От направените допълнителни справки станало ясно, че той е със забрана да напуска страната, има бил и издирван от няколко служби на МВР за различни престъпления.

      Когато е бил спрян за проверка, мъжът вече се намирал в зона „Шенген“ на летище София и трябвало да се качи на самолета.

      Тогава граничар го спрял за проверка по метода „анализ на риска“. Издирваният дал лична карта, която била с неговата снимка. Оказало се обаче, че е фалшива.

      Има данни, че той е свързван с въздушен трафик на наркотици в няколко европейски страни.

      СВЪРЗАНИ НОВИНИ

      Николай Милчев: Радев няма да предизвика вълна, ако продължи да мълчи

      Писателят коментира и слуховете за евентуални назначения, като спомена имената на Ива Митева и Надежда Нейнски в контекста на бъдещи листи или служебен кабинет. Той изрази съмнение, че обществото ще приеме подобни ходове.

      Свидетелски разказ за убийствата край Гинци: Прощално писмо и три тела пред входа

      Според изнесените данни мъжът е открил телата на жертвите в района на хижата край Гинци сутринта на 2 февруари 2026 г.

      Йотова: Вероятно на 19 февруари ще издам указа за служебния кабинет

      Йотова коментира и отношенията със Скопие, като предупреди за опити на ръководството на Република Северна Македония да намери „друго лоби“ за заобикаляне на първия преговорен клъстер, свързан с човешките права.
      Вашият коментар
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -
      Search Suggestions
          Search Suggestions