Search Suggestions
      понеделник, 23.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Гърция пред туристическа криза заради Covid-19

          21 юли 2021 | 00:00 150

          Гръцките здравни власти съобщиха за 1558 нови случая на коронавирус за последните 24 часа, както и за 10 нови смъртни случая. Броят на интубираните пациенти е 123, съобщи Катимерини. Регионът Атика, който включва столицата Атина, е регистрирал 610 нови случая, последван от Солун със 112. На остров Миконос, където е въведен полицейски час и други ограничения, са регистрирани 39 нови случая. Мерките предизвикаха масово изселване на туристи от тази популярна туристическа дестинация в Гърция.

          - Реклама -
            
            

           

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Скандал в Скопие: „окупирана сръбска територия“ – стари постове хвърлиха сянка върху нов почетен консул в Сърбия

          СДСМ атакува назначението на почетен консул в Сърбия заради стари постове за „окупирана“ Македония; управляващите отвръщат, че номинацията е наследена.

          Брюксел към Вашингтон: „Сделката е сделка“ след новите мита на президента Доналд Тръмп

          Брюксел ясно сигнализира, че очаква предвидимост и спазване на поетите ангажименти, докато Вашингтон демонстрира готовност за едностранни решения.

          Петер Мадяр настъпва срещу Орбан: национализъм срещу национализъм преди изборите в Унгария

          Лидерът на „Тиса“ води в социологическите проучвания, но балансът му между Брюксел и Будапеща тревожи ЕС
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions