Search Suggestions
      понеделник, 09.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Звезда в ТикТок загина след стрелба в Калифорния

          2 август 2021 | 00:00 160

          Звезда в социалната мрежа TikTok и негова приятелка са били застреляни в калифорнийско кино, съобщават полицията и семейството му, предадоха ВВС. 

          - Реклама -
            
            

          19-годишният Антъни Барахас и 18-годишната Райли Гудрич са простреляни в главите в киното в град Корона на 26 юли. Смъртта на Райли е установена на място, а Антъни е бил на животоподдържаща терапия след стрелбата, който вследствие е починал в събота. 

          Заподозреният за убийството е Джоузеф Хименес (20 г.). Ако бъде признат за виновен, Хименес може да бъде осъден на смърт.

          Срещу него е повдигнато обвинение в убийството на Райли Гудрич и обвинение в опит за убийството на Барахас. Заседателите не са се произнесли. Делото е отложено.

          Полицията работи с прокурори, за да промени второто обвинение от ,,опит за убийство“ на ,,убийство“.

          Няма данни жертвите и стрелецът да са се познавали или да са осъществявали какъвто и да било контакт помежду си.

          Познат в онлайн пространството като itsanthonymichael, Антъни имал близо милион последователи в TikTok. Той започнал да публикува там през 2019г. свои изпълнения на песни и шеги.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Исаак Херцог почете жертвите на масовата стрелба на плажа Бондай Бийч в Сидни

          Израелският президент започна строго охранявана визита в Австралия с жест на солидарност към еврейската общност

          Тръмп поздрави японския премиер Санае Такаичи за очакваната победа на коалицията ѝ

          Американският президент пожела „голям успех“ на консерваторите и подкрепи програмата „Мир чрез сила“

          Мексико изпрати два кораба с хуманитарна помощ за Куба на фона на натиска от САЩ

          Доставката идва в момент на енергийна криза в Хавана и заплахи от санкции от администрацията на Тръмп
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions