Search Suggestions
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -
      ГОРЕЩО

      Иванов за председателя на НС: Трябва да търсим решения, които не противоречат на Конституцията

      20 октомври 2022 | 00:00 110

      Трябва да търсим някакви решения, които не са предвидени в Конституцията, но не ѝ противоречат, това заяви Христо Иванов след нов неуспешен опит за излъчване на председател на парламента.

      - Реклама -
        
        

      „Всичко ще бъде съвсем открито, след като се разберем“, подчерта съпредседателят на „Демократична България“.

      Според него няма проблем да бъде избран председател на парламента за месец, а след това чрез политическо съгласие да бъде избран нов шеф на парламента.

      По думите му ще бъдат обсъдени всички възможни варианти на председателския съвет.

      СВЪРЗАНИ НОВИНИ

      Геополитическата буря и бъдещето на България

      „Европа на две скорости, дано хванем задната скорост и да се оттървем от тази перверзия“, заяви Недялков, критикувайки модела на интеграция, който според него е поставил държавата в периферията на ЕС.

      МВР отхвърли версията за четири джипа към хижа „Петрохан“ преди тройното убийство

      Камери показват движение само на два автомобила на сдружението, свидетелка остава неоткрита

      БСП между ценностите и компромисите: критичният поглед на Диана Тонова

      Според Тонова партията е загубила своя облик, като „социалното не е равенство на социалистическото“, а ръководството е допуснало „излагане на избирателите“ чрез решения, които противоречат на принципите, декларирани пред обществото.
      Вашият коментар
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -
      - Реклама -
      Search Suggestions
          Search Suggestions