Search Suggestions
      понеделник, 16.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          ГОРЕЩО

          Тошко Йорданов: Христо Иванов избра служебен кабинет на ГЕРБ

          28 март 2024 | 00:00 270

          ,,Христо Иванов е дал списъка. Той избра служебен кабинет на ГЕРБ. Заедно с Кирил Петков. Отговорността за това служебно правителство, каквото и да е то и който и министър-председател да бъде избран, е на управляващата „сглобка“.

          - Реклама -
            
            

          Това каза пред журналисти председателят на парламентарната група (ПГ) на „Има такъв народ“ (ИТН) Тошко Йорданов на излизане от сградата на президентството.

          По-рано ИТН прие и върна веднага на президента Румен Радев неизпълнен третия проучвателен мандат за съставяне на правителство.

          Държавният глава обяви, че започва веднага среща с всички потенциални служебни премиери.

           

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Манол Генов: Нищо не сме крили по случая „Петрохан“

          МОСВ е успяло през изминалата година на суша да опази голямо количество води

          Ясно е къде се намира мъжът, открил телата в хижа „Петрохан“, получил е предсмъртно съобщение от Калушев

          Мъжът е бил разпитан два пъти и е оказал съдействие на органите на реда, преди да замине зад граница

          Секретна версия! Има връзка между убийството на Алексей Петров и труповете в хижа „Петрохан“ и на Околчица

          От началото службите са подозирали кои са в основата на убийството на Петров и затова са преградили пътя им за изтегляне в посока „Петрохан“
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions