Search Suggestions
      събота, 07.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Владимира Янева е понижена в ранг

          26 юли 2016 | 00:00 190

          Висшият съдебен съвет понижи в ранг бившата председателка на Софийския градски съд Владимира Янева за 3 години. Решението бе взето с 11 гласа. Съдебните кадровици не предпочетоха да уволнят Янева, въпреки че имаше предложение от дисциплинарния състав за най-тежкото наказание. То беше подкрепено от Галя Георгиева, Соня Найденова, Юлия Ковачева и Галина Карагьозова. Дисциплинарното дело срещу Янева беше образувано по предложение на шефа на ВКС Лозан Панов и бившия правосъден министър Христо Иванов заради аферата „Червеи“. 

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Божидар Божанов: Борисов почти призна за „бомбите“ с тока и харчи 1 млрд. евро предизборно

          Според Божанов политическите опоненти са планирали кризи, които да избухнат в ръцете на следващо управление, но планът им се е объркал. Той посочи конкретно ситуацията с енергетиката, където според него ГЕРБ са подготвяли почвата за социално напрежение.

          Скандал в София: „Столичен автотранспорт“ купува 18-годишни автобуси на 8 пъти завишена цена

          Сигналът за съмнителната сделка бе оповестен от Ставрев в ефира на „Дарик радио“, където той изрази силното си възмущение от параметрите на контракта

          Скандал с изпита за юристи: Министърът смени спешно комисията заради грешни въпроси

          Заповедта за смяна е подписана заради констатирани сериозни пропуски в работата на досегашния състав
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions