Search Suggestions
      сряда, 11.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          ГОРЕЩО

          Мирчев: Радев натисна ядрения бутон (ВИДЕО)

          15 май 2025 | 09:11 242154
          Мирчев: Радев натисна ядрения бутон (ВИДЕО)

          Беше изненада ходът на Радев. Мислех, че ще е нещо за „Боташ”. Допреди дни беше на нашата позиция за еврото. Опита да саботира влизането ни в еврозоната. „Възраждане“ опитаха това няколко пъти – през референдум, неприемане на бюджета, блокаж на закони, но не успяха. Това е партията партньор на „Единна Русия” на Путин. Искането за референдум в 12 без 10, две седмици преди конвергентния доклад, натисна ядрения бутон”, Това обяви в ефира на бТВ съпредседателят на „Да, България” Ивайло Мирчев.

          - Реклама -
            
            

          „Големият проблем с „Боташ” е, че договорът не може да се предоговори“, допълни той.

          По темата с пловдивските полицаи, депутатът обяви:

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Димо Дренчев: Андрей Гюров е „по-малкото зло“, но излъга парламента за БНБ

          Според народния представител Гюров ще бъде слаб премиер, който остава силно политически обвързан с „Продължаваме промяната“.

          Скандали и взаимни обвинения в парламента заради трагедията в „Петрохан“

          Остри политически сблъсъци белязаха извънредното заседание – призиви за разсекретяване, обвинения за толериране на педофилия и предупреждения срещу предизборна пропаганда

          Дренчев: Политици са посещавали сектата, МВР е издало 16 разрешителни за автомати наведнъж

          Случаят се разследва във връзка със смъртта на две момчета, като депутатът определи събитията като убийство и самоубийство.
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions