Search Suggestions
      сряда, 11.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          ГОРЕЩО

          АКЦИЯ ,,КУПЕН ВОТ“: В Хасково арестуваха петима души

          16 октомври 2024 | 08:34 820

          Продължават акциите срещу купен вот в страната. Операция в момента се провежда в Хасковско. Рано тази сутрин на територията на област Хасково бяха арестувани петима души при полицейската акция.

          - Реклама -
            
            

          При акцията, която започна малко след 6.00 часа, са връчени 21 протокола по Закона на МВР. В хасковския квартал „Орфей“ са открити списъци с имена и лични карти.

          Спецакция срещу купения вот има и в ромския квартал на Любимец. Там служителите на реда издирват мъж.

          Акция се провежда и във Варна. Тя е започнала в полунощ, като към момента има 9 задържани и 4 досъдебни производства.

          „Акцията започна в полунощ. Включени са отдел „Криминална”, „Икономическа” и „Охранителна” полиция. Изградени са кпп-та”, коментира говорителят на ОДМВР – Варна Светла Златева.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Асен Василев: Не правим предложения за министри, Гюров преценява състава на кабинета

          Служебният кабинет е на България, отговори Василев на въпрос как ще реагира на коментарите, че Гюров е обвързан с ПП-ДБ

          Кой е бъдещият служебен премиер Андрей Гюров?

          Той беше избран за служебен министър-председател

          Митничари откриха над 24 000 кутии контрабандни цигари на ГКПП „Лесово“

          Тютюневите изделия били укрити в палети със закачалки за дрехи в товарен камион, пътуващ транзитно през България.
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions